Prevencinių priemonių „Važiavimo greičio kontrolė“ Alytaus apskrityje rezultatai

Balandžio 15–21 dienomis Alytaus apskrities Kelių policijos pareigūnai visoje apskrityje organizavo Europos kelių policijos tinklo ROADPOL inicijuotas prevencines priemones „Važiavimo greičio kontrolė“. Šiuo laikotarpiu transporto priemonių leistino važiavimo greičio kontrolė buvo vykdoma tiek mobiliaisiais rankiniais, tiek ir automobiliuose įrengtais greičio matuokliais.

Prevencinių priemonių metu buvo nustatyta 74 greičio viršijimo atvejai. Net 19 vairuotojų leistiną greitį viršijo daugiau kaip 40 km/val. O daugiau nei 10 vairuotojų prarado teisę vairuoti transporto priemones.

Vienas iš „įspūdingiausią“ anti-rekordą pasiekusių vairuotojų, vairavo BMW markės automobilį. Kaip matoma nuotraukoje, jis važiavo apie 200 km/val. greičiu, kai leistinas greitis kelio ruože yra 90 km/val.

Alytaus apskrities pareigūnai ir toliau vykdys įvairaus pobūdžio prevencines policines priemones, siekiant užkardyti KET pažeidimus ir mažinti avaringumą keliuose.

Atsižvelgiant į šiandienos oro sąlygas, raginame rinktis saugų važiavimo greitį ir laikytis atstumo.

Geriau lėčiau, tačiau saugiai pasiekti kelionės tikslą.

Saugių kelionių!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close