Santaros klinikų onkohematologijos skyriuje gimė nuostabūs kūriniai

Kovo 12 d. pas mažuosius mūsų draugus – Santaros klinikų onkohematologijos skyriaus pacientus – skubėjome su studijos „Kvapnūs papuošalai“ atstove Agne. Ji pasiūlė vaikus ir jų tėvelius supažindinti su natūraliais kristalais ir susiverti po apyrankę – pagal tos dienos nuotaiką, pajautimą ar tiesiog pagal karoliukų grožį.

Kiekvieną kartą įsitikiname, kokios svarbios šios kūrybinės popietės ligoninėje laiką leidžiantiems vaikams ir jų tėveliams. Kaip gera stebėti, kai edukacijos dalyviai taip stipriai įsitraukia į veiklą, kad pamiršta viską pasaulyje. Kaip gera grožėtis, kai vaikų ir tėvelių rankose gimsta nuostabūs kūriniai – išjausti, išmyluoti, išglostyti.

Ačiū studijai „Kvapnūs papuošalai“ už dovanotą kūrybą ir žinias. Dėkojame visiems geradariams, kurių dėka kiekvieną sveikstantį mažąjį klinikų pacientą galėjome palepinti Jūsų dovanotais žaislais ir sveikais saldumynais, o už sultis – mūsų ištikimiems partneriams Eckes-Granini Baltic.

Edukacijos onkologine liga sergantiems vaikams ir jų tėvams vyksta tik Jūsų dėka. Kviečiame ir toliau fondui „Mamų unija“ skirti savo 1,2 proc. GPM.

Živilės Binkienės nuotraukos

Mamų unija inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close