Lietuvos mokyklų žaidynės. Kvadratas. Tarpzoninės.

Sausio 19 dieną Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių IV etapo (tarpzoninio) kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazijos mokinių gimusių 2013 metais ir jaunesnių komandos.

Šauniai pasirodė Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas Rolandas Meškauskas), tapusi Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių kvadrato varžybų čempionais. Antri liko Semeliškių gimnazija, treti – Merkinės gimnazija.

Išlaužiečiai pateko į finalines varžybas ir vasario 9 dieną kovos dėl Lietuvos mokyklų žaidynių čempionų titulo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close