Praėjusiais metais rajone – daugiau santuokų ir ištuokų, mažiau gimimų ir mirčių

Praėjusiais metais Prienų rajono savivaldybėje buvo įregistruota 131 santuoka, įskaičiuojant ir bažnytines (2022 m. – 117). Dauguma jaunųjų registravo civilinę santuoką ir iškilmėms rinkosi Savivaldybės santuokų salę, tačiau netrūko ir pageidaujančių tuoktis kaimo turizmo sodybose, gamtoje – net savo gyvenamojoje teritorijoje. Buvo ir labai specifinių pageidavimų, tačiau ne visus juos buvo galima išpildyti. Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriuje įregistruotos 4 santuokos, kurios vyko užsienyje, ir 5 mišrios santuokos, kai tuokėsi mūsų krašto ir užsienio valstybių (Ukrainos, Ispanijos ir kt.) piliečiai.

2023 m. buvo įregistruoti 132 naujagimiai (2022 m. – 192). Jauniausiai mamai – 15 m., jauniausiam tėvui – 18 m.

Populiariausių mergaičių vardų dešimtuke – Luknė, Milana, Miglė, Elija, Liepa, Andrėja, Ema, Iglė, Gabrielė, Kotryna.

Populiariausi berniukų vardai – Markas, Kristupas, Haris, Dominykas, Adomas, Karolis, Ąžuolas, Rapolas, Lukas, Gustas.

Jaunieji tėveliai rinkosi savo vaikams ir retesnius vardus: mergaitėms – Abigail, Heilė, Vanesa, Dijora, Deneira, Kira, berniukams – Simeonas, Matėjas, Denas, Noelis, Atas.

2023 m. rajone išsituokė 65 poros (2022 m. – 63).

Džiugu, kad mažiau mirčių. 2023 m. skyrius registravo 33 mirties atvejais mažiau (500) nei užpernai (533).

Prienų rajono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close