Per Vėlines kapus lankykime saugiai ir atsakingai

           Artėja ilgasis Vėlinių savaitgalis. Pagerbti mirusiųjų atminimą uždegant žvakelę ant jų kapų yra sena ir iki šiol itin puoselėjama tradicija. Siekiant mažinti riziką užsikrėsti COVID-19 ir išvengti eismo spūsčių, policija žmones ragina elgtis atsakingai – galbūt artimųjų kapus galima aplankyti prieš ar po šventinių pirmųjų lapkričio dienų.

              Prie magistralinio kelio A16 Birštono savivaldybės Škėvonių kaime esančių Prienų rajono ir Birštono miesto civilinių kapinių Vėlinių savaitgalį kaip ir kasmet keisis eismo organizavimo tvarka. Magistraliniame kelyje prie kapinių bus ribojamas greitis iki 50 km/h, aplankyti kapinių atvykstantys žmonės su automobiliais bus nukreipiami į parkavimui skirtą šalia esančią pievą. Automobilius bus galima palikti stovėti ir magistralinio kelio kelkraščiuose.

              Policija prašo paisyti prie kapinių dirbsiančių policijos pareigūnų patarimų, laikytis laikinų kelio ženklų reikalavimų, nestatyti automobilių ten, kur draudžiama. Bus reguliuojamas eismas, padedama žmonėms.

              Kviečiame gyventojus iš Birštono ir Prienų miestų kapinių aplankyti vykti ne tik automobiliais, bet ir pėsčiomis ar kitomis transporto priemonėmis. Primename, kad dėl esamos epidemiologinės situacijos patariame nesibūriuoti didesnėmis asmenų grupėmis, nustatyta tvarka dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis saugaus atstumo.

              Policija kartu įspėja gyventojus pasirūpinti ir savo turto saugumu: nepalikti automobiliuose vertingų daiktų, išlipus iš automobilio jį užrakinti, išvykstant iš namų nepalikti atidarytų langų, užrakinti duris, paprašyti kaimynų, kad pasidomėtų, ar svetimi asmenys nesidomi paliktu būstu.
Keliaujantiesiems ilgąjį Vėlinių savaitgalį linkime saugiai pasiekti kelionės tikslą, būti tolerantiškais ir atsakingais eismo dalyviais.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Birštono policijos komisariato informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close