Orientacinis automobilių ralis po Prienų rajono kultūros paveldo objektus

Maloniai kviečiame rugsėjo 18 dieną praleisti įdomiai ir turiningai.
Pasinerkite į Prienų rajono savivaldybės organizuojamą „Orientacinį automobilių ralį po Prienų rajono kultūros paveldo objektus“.
1. Surink 3-4 asmenų komandą.
2. Iki rugsėjo 16 d. užregistruok komandą https://veikiu.lt/view-gameregistration-prienu...
3. Susipažink su taisyklėmis, kurių bus privaloma laikytis https://veikiu.lt/view-rules-prienu_orientacinis_ralis_2021
4. Mėgaukis automobilių orientavimosi varžybomis!
Varžybų trukmė 2-3 val.
Startas – rugsėjo 18 d. 10 val. Nuo Prienų kultūros ir laisvalaikio centro
Finišas – įveikus visas užduotis prie Prienų kultūros ir laisvalaikio centro. Čia jūsų lauks apdovanojimas puikiais prizais, kuriuos steigia Prienų rajono savivaldybės administracija.
Dalyvavimas nemokamas.
Šių metų Prienų rajono savivaldybės organizuojamas orientacinis automobilių ralis po Prienų rajono kultūros paveldo objektus, kvies pasinerti į nuostabų, įtraukiantį, kupiną įmintų ir dar neatskleistų paslapčių paveldo pasaulį. Mūsų siekis – kuo daugiau visuomenės sudominti paveldu, įtraukti į jo apsaugos, puoselėjimo procesą. Kultūros paveldas – tai šalies istorija, daugelio kartų per šimtmečius, akmuo po akmens, plyta po plytos dėliota mūsų savasties mozaika, tai ir gyvas, iškalbingas tautos nueito kelio įrodymas, šiandienos žmogui galintis duoti daug.
2021 m. Europos paveldo dienų (EPD) tema – „Įtraukiantis paveldas”. Europos Taryba, siekdama atskleisti daugiatautės Europos kultūros bendrumus, taip pat išryškinti atskirų kultūrinių regionų savitumą, jų vertę, 1991 m. pradėjo organizuoti EPD. Lietuva prisijungė 1994 m. EPD – tai jau tradicija tapęs reiškinys. Augantis renginių ir dalyvių skaičius seniai įrodė EPD aktualumą ir svarbą. Kultūros vertybių išsaugojimas priklauso ir nuo to, kiek visuomenė jas pažįsta, jomis domisi, suvokia jų vertę, jaučia kaip svarbią, neatsiejamą savo aplinkos dalį. Visuomenės įtraukimas į kultūros paveldo apsaugą – visame pasaulyje aktuali problema.
Organizatorius – Prienų rajono savivaldybė
Partneriai – Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, Prienų krašto muziejus, Atvira jaunimo erdvė „Prienas“.
Renginį globoja – Kultūros paveldo departamentas prie Lietuvos kultūros ministerijos
Jei turite klausimų, skambinkite tel. 867003604 arba rašykite
El.p. prienukc.projektai@gmail.com

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close