„(Ne) vienas namuose“ – aktuali informacija vaikams ir jų tėvams

Getting help with my tasks. Little girl working her homework with mother. Focus is on foreground.

Kad laikas namuose būtų įdomus, smagus ir prasmingas, siūlome keletą paprastų patarimų, ką galite nuveikti ir kaip naudingiau išnaudoti karantino laikotarpį. Kad nepasiklystumėte interneto platybėse, pateikiame keletą naudingų nuorodų, kurios, tikimės, sudomins ir suburs visą šeimą diskutuoti, lavintis, domėtis ir tiesiog džiaugtis buvimu drauge. Smagūs užsiėmimai 3-7 metų  vaikams: https://www.tavovaikas.lt/lt/vystymasis-ir-raida/g-355-17-smagiu-zaidimu-su-vaikais-namuose-kuriems-tiks-tai-ka-turite-po-ranka 3-10 metų vaikams: http://www.kuriavaikai.lt/u/uzsiemimu-idejos-ir-fotoreportazai/ http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2020-03-15-idejos-ka-veikti-kartu-su-vaikais-namuose-per-karantina/179463 Mokyklinis amžius: https://www.muziejai.lt/Index.lt.asp https://www.lrt.lt/mediateka http://www.vle.lt/  Visuotinė lietuvių enciklopedija (elektroninė versija, apie viską- mokslininkų ir specialistų parengtas informacijos šaltinis, reikšminga visuomenės savišvietos ir saviugdos priemonė. Lietuvos valstybė ir lietuvių tauta Europos istorijos ir kultūros kontekste. Sportas https://www.sportas.lt/naujiena/411254/kaip-laika-karantine-leidzia-lietuvos-sportininkai https://www.ltok.lt/maziesiems-knyga-misko-olimpines-zaidynes/ https://www.lsu.lt/lietuvos-sporto-universiteto-ekspertai-pataria-tema-manksta-darbo-vietoje-ar-tai-imanoma/ Tėvams, globėjams, seneliams https://www.facebook.com/atsakingatevyste/posts/2094841077417713/
  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close