Vyrai ir moterys aklo pasimatymo bijo skirtingai

Eidami į aklą pasimatymą vyrai ir moterys jaudinasi dėl skirtingų priežasčių. Pažinčių svetainės flirtas.lt atliktas tyrimas parodė, kad 36 proc. vyrų labiausiai nerimauja, kad į susitikimą su juo ateisianti mergina turės viršsvorio. Trečdalis dailiosios lyties atstovių baiminasi, kad jų pasimatymo draugas – maniakas. Tomis pačiomis baimėmis dalinasi visų amžiaus grupių vyrai ir moterys.

 

„Ši moterų baimė kyla iš nepasitikėjimo vyru, su kuriuo ruošiasi susitikti. Patarimas vienas – jei nepasitikite, tai ir nesusitikite su juo. Jei jis labai patrauklus, iškalbingas ir norite būtinai pasimatyti, sprendimo būdas irgi tik vienas – bendravimas. Tik kalbėdamiesi pažinsite vienas kitą ir galėsite įsitikinti, ar tai žmogus, su kuriuo norite užmegzti pažintį ir – ateityje – tvirtus santykius“, – teigia flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

 

Su visiškai nepažįstamu žmogumi pasiryžusioms susitikti merginoms A. Vrubliauskas duoda patarimų. „Pasitikėti žmogumi yra nuostabus jausmas, bet pasitikėjimą reikia užsitarnauti. Per pirmuosius pasimatymus praneškite savo draugams ir artimiesiems, kur einate ir su kuo susitinkate. Pakraukite savo telefoną ir tegu draugai keliskart jums paskambina. Žinoma, susitikite gerai apšviestoje, viešoje vietoje ir turėkite pinigų taksi“, – pasakoja jis.

 

Pasak jo, šios taisyklės galioja ir vyrams, tačiau jie pernelyg pasitiki savo jėgomis. „Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jie nesijaudina dėl saugumo, bet bijo keliolikos papildomų kilogramų. Iš tiesų, juos gąsdina ne tai, kad mergina atrodys kitaip nei nuotraukose. Jie bijo pasirodyti paviršutiniški „neigiami vyrukai“, jei negalės susižavėti mergina –  juk jos vidus jiems patiko“, – sako A. Vrubliauskas.

 

Tyrimas taip pat atskleidė, kad antra dažniausia vyrų baimė yra per anksti žengti pirmąjį žingsnį ir apsikvailinti. Ją nurodė 15 proc. apklausoje dalyvavusių vyrų. Beveik tiek pat vyrų bijo, kad jie merginai nepatiks, o juos pamačiusi nuspręs iš vis nebesusitikti. 13 proc. nerimauja, kad įsimylės be atsako.

 

„Paradoksalu, tačiau vyrų nerimą dėl merginos išvaizdos seka įvairios baimės, kad į jų jausmus nebus atsakyta. Jų logika tokia: patinka merginos vidus – kviečiu į pasimatymą, atrodo patraukliai – jau beveik užgimsta simpatija. Dažnai, kai vyras susižavi moterimi, jo pasitikėjimas savimi krenta ir jis sunerimsta: „o kas bus, jei bus“, – aiškina pažinčių svetainės rinkodaros vadovas.

 

Tik 8 proc. vyrų bijo, kad atėję į pasimatymą su mergina gali nukentėti. Tiek pat jų nerimauja dėl to, kad į pasimatymą ateisianti mergina ar moteris atrodys vyresnė nei nuotraukose. Dar 6 proc. stipriosios lyties atstovų gąsdina galimybė, kad susitikimo metu pasirodyti nevykėliu. Vyrų ego iš prigimties yra didžiulis ir galimybę patirti nesėkmę jie labai sumenkina.

 

Įdomu, kad mažiausia iš vyrų nurodytų baimių yra antroji didžiausia moterų nerimo priežastis. Susitikimo metu apsikvailinti bijo 18 proc. moterų, tačiau tai nereiškia, kad moterų ego ir pasitikėjimas savimi yra mažesni. Jos labiau rūpinasi detalėmis ir menkiausia, vyrui nepastebima, smulkmena joms atrodo kaip tragedija. Dar 11 proc. moterų gąsdina tai, kad vyras nepasirodys ir jas paliks laukti, o kas dešimtai dailiosios lyties atstovei ramybės neduoda, jog vyras bus vyresnis nei sakėsi esąs.

 

Nors vyrams partnerės viršsvoris yra didžiausia baimė, dėl to nerimauja tik 9 proc. moterų. Beveik tiek pat jų bijo įsimylėti be atsako, o mažiausiai nerimo joms kelia, kad per anksti žengs pirmąjį žingsnį. Šią pareigą jos dažniausiai perduoda vyrams ir pasimatymo metu sprendžia – atsakyti į jų pastangas, ar ne.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close