Edukacinė – pažintinė programa „Popieriaus dirbtuvės“

Prienuose nuo seno buvo gaminamas popierius. Popiernia – tai XVIII – XIX a. dirbtuvės, kadaise gaminusios aukštos kokybės baltą ir spalvotą popierių, vyniojamąjį popierių, kartoną. Senasis popieriaus dirbtuvių pastatas (1785 m.) išliko iki mūsų dienų. Pro jį teka Drubengio upelis, o priešais telkšo Popiernios tvenkinys.

Šioje edukacinėje – pažintinėje programoje bus supažindinama su metodu, leidžiančiu pasigaminti popierių. Įgiję istorinių žinių, lankytojai specialiomis formomis semdami skystą popieriaus masę, formuos, lygins ir džiovins popierius lakštus, kol išgaus senojo popieriaus pavyzdžių.

Būtina išankstinė registracija tel. (8 319) 60 379; (8 652) 99 077.

RENGINIAI NEMOKAMI

2019 m. rugpjūčio 20, 22, 27 ir 29 d., 13 val.

PRIENŲ KRAŠTO MUZIEJUS; F. Martišiaus g. 13 Prienai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close