Prienų baikerių sezonas – atidarytas (GALERIJA)

Šeštadienį, gerokai atšilus orui ir daugeliui išbėgus į kiemus, Prienus sudrebino per šimtas motociklų variklių gausmas. Čia, jau 6-ąjį sezoną pradėjo Prienų „Raptorial MCC“ baikerių klubas. Šeštadienio rytą prieniškiai pagelbėjo savo kolegoms sudrebinti Alytų, o vėliau sugrįžę į Prienus kartu su Alytaus baikeriais „Copper Heart MC“, nuolatiniais bičiuliais iš Kauno – „Vilkais“ bei daugeliu kitų baikerių iškilmingai pradėjo 2015 mėtų sezoną.

DSC_2287

 

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close