Padėka eglutei – nuotaikingas vaidinimas

Ilgai lauktos šventės ateina ir praeina palikdamos gražius įspūdžius ir prisiminimus. Reikia atsisveikinti ir su kalėdine eglute, kuri savo buvimu reiškė šventinę nuotaiką ir gražias kalėdines dovanas. Sekmadienio popietę Birštono kultūros centre susirinko mažieji birštoniečiai su tėveliais į padėkos eglutei šventę ir jos palydėtuves atgal į mišką.

Birštono kultūros centro režisierius Rimantas Jacunskas pasveikino visus susirinkusiuosius į gražų renginį – atsisveikinimą su kalėdinėmis eglutėmis ir ta proga parengtą improvizuotą bendrą Birštono vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ ir Birštono vienkiemio bendruomenės narių vaidinimą „Sniego laiškanešys“.

Vaidinimas buvo labai gražus: apie Žiemą, Senį besmegenį, kuris vaikų įpareigotas nešė laišką Kalėdų Seneliui. Jaunieji artistai pasakojo ir apie draugystę, gražius tarpusavio santykius, pagalbą vienas kitam, ir apie tokius miško žvėrelius, kaip lapė, vilkas ir meška, kurie savanaudiškai norėjo gauti kalėdinių dovanų tik sau. Jie norėjo apgauti ne tik Senį besmegenį, bet ir jį lydintį Girinuką, linksmąjį Zuikį ir Ežiuką. Beje, kaip ir visose pasakose, viskas baigėsi gerai. Kalėdų Senelis gavo laišką ir išskubėjo pas Birštono vaikus padėti, kad eglutės būtų sugrąžintos į mišką augti, o kitais metais vėl galėtų mus visus džiuginti.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close