home Pasaulyje Čekijos sostinėje nugriaudėjo sprogimas

Čekijos sostinėje nugriaudėjo sprogimas

Pirmąją Naujųjų metų dieną sprogimas nugriaudėjo ir Čekijos sostinėje Prahoje. Čia sprogimas įvyko Palestinos ambasadoje. Po sprogimo ligoninėje mirė Palestinos ambasadorius Čekijoje Jamalas al Jamalas. Policijos duomenimis, sprogimas įvyko bandant atidaryti 20–25 metus nedarinėtą seifą. Palestinos ambasadorius ne per seniausiai persikraustė į naujas ambasados patalpas, į kurias atsivežė ir seifą. Manoma, kad prie seifo buvo pritaisytas saugumo įrenginys, kuris ir sprogo.  Sprogimo metu sunkiai sužeistas 56 m. ambasadorius buvo išvežtas į ligoninę, tačiau po kelių valandų mirė. Jo 52 m. žmona, patyrusi įvairius sužeidimus, taip pat išvežta į ligoninę, tačiau pavojus jos gyvybei negresia. Policija šį įvykį laiko nelaimingu atsitikimu. Parengė Mantvydas Prekevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close