Ligoninės gatvėje kliūtys medikų automobiliams

Alytuje, Ligoninės gatvėje, dėl remonto darbų draudžiama statyti transporto priemones. Tačiau vairuotojai nepaiso ir automobilius stato ties draudžiamaisiais sustoti ženklais. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 100 iki 300 litų.

Didžiausia problema – transporto priemonės paliekamos prie Greitosios medicinos pagalbos stoties išvažiavimo. Tai tapo rimta kliūtimi Greitosios medicinos pagalbos stoties automobiliams pasiekti ligonį.

Neatsakingi vairuotojai nepagalvoja, kad medikų pagalbos prašantis pacientas jos gali ir nesulaukti. Todėl tam, kad būtų galima išvengti tokių nelaimių, ne vietoje paliktus automobilius policija priverstinai išgabens.

Būkime atsakingi, automobilius palikime tam skirtose vietose, saugokime gyvybes.

Alytaus apsk. VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close