Seniūnai sveikino kolegą su gimtadieniu

Draugiški Prienų rajono seniūnijų seniūnai nepamiršta kolegų gimtadienių. Po Tarybos posėdžio seniūnai susirinko mažojoje posėdžių salėje, kur pasveikino su 53-iuoju gimtadieniu Veiverių seniūną Vaclovą Ramanauską. Seniūnai linkėjo  gražių artėjančių švenčių ir kad gruodžio snaigių į pasaulį palydėtas kolega nepritrūktų sveikatos, kūrybinės energijos, sėkmės darbe bei išsipildančių svajonių.

Romos Sinkevičiūtės tekstas ir nuotrauka

 

foto: 53-iąjį gimtadienį Veiverių seniūnas Vaclovas Ramanauskas gavo daug sveikinimų iš kolegų (trečias iš dešinės).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close