Laikas, kai pildosi svajonės, viltys ir geri darbai…

Kalėdos  – stebuklų metas, laikas, kai pildosi viltys ir svajonės, kai  daromi  geri  darbai, kai žmones aplanko patys  gražiausi ir šilčiausi  jausmai.

Gruodžio 20 d. Ašmintos daugiafunkciame centre vyko Kalėdinės eglutės šventė  „ Žiemos  pasaka“.  Su vaikučiais susitiko Kalėdų senelis. Šiai šventei  mokiniai, vadovaujami  mokytojų , paruošė vaidinimą   ir visi kartu išsiruošė į kelionę pasakos ieškoti.  O ją suradę galėjo atsikvėpti ir  pailsėti stebint  spektaklį  „Katinėlis ir gaidelis“  pagal eiliuotą K. Kubilinsko pasaką, kurį  parengė  ir susirinkusiems padovanojo Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė Rima Vilkienė, kaimo bendruomenės  „Ošvenčia“ pirmininkė  Rasa Vaitauskaitė,  bibliotekininkė Rasa Šiugždinienė.

Kaimo bendruomenės  „Ošvenčia“ pirmininkė Rasa Vaitauskaitė   ir Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė Rima Vilkienė tęsia  tradiciją prieš gražiausias  metų šventes aplankyti pagyvenusius ir vienišus žmones.  Gruodžio 23 d. nešinos šventiniais sveikinimais ir kalėdinėmis dovanėlėmis pasibeldėme į 24 ašmintiškių namų duris linkėdamos  sveikatos, vilties  ir džiaugsmo .

Už  finansinę paramą tęsiant šią tradiciją nuoširdžiai dėkojame bendruomenės nariams  Onutei  Marčiukaitienei  ir Jonui Vilioniui. Jūsų dėka ir geranoriškumu Šv. Kalėdos nušvinta   stebuklu, kurio visi laukiame.

Ašmintos bendruomenės „Ošvenčia“ pirmininkė Rasa  Vaitauskaitė

Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė Rima Vilkienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close