Prienų krašto vaikus lanko Kalėdų senelio draugai

Prienų lietuvių ir švedų draugijos vadovas Andrius Kamarauskas ir Jaunimo organizacijos „Prienai“ vadovas Mindaugas Rukas, įpareigoti Kalėdų senelio, šių metų gruodžio 26 d. – antrąją šv. Kalėdų dieną aplankė daugiavaikes ir mažesnes pajamas gaunančias šeimas Prienuose.

Dovanėles jau gavo ir Išlauzo socialines rizikos šeimos, taip pat Prienų ligoninėje gulintys vaikučiai.

Prienų lietuvių ir švedų draugija iš lietuvių ir švedų surinktų lėšų nupirko apie 30 kg saldainių, o dovanėles, įvairaus amžių grupių vaikams, kaip ir kiekvienais metais, atvežė draugai iš Švedijos.

Dar šiais metais planuojama aplankyti kai kurias Jiezno, Balbieriškio, Šilavoto ir Stakliškių seniūnijų vietoves.

Ateityje norisi aplankyti visas Prienų rajono seniūnijas, jeigu Kalėdų senelis bus dosnus planai gali virsti realybe.

Jaunimo organizacijos „Prienai“ vadovas Mindaugas Rukas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close