Policijos bičiulis Amsis apsilankė Birštono kalėdinėje mugėje

Visą gruodžio mėnesį, šeštadieniais, Birštono J. Basanavičiaus aikštėje šurmuliavo kalėdinė mugė.

Prieš pat šv. Kalėdas, gruodžio 21-ąją, birštoniškius ir miesto svečius aplankė policijos bičiulis Amsis. Svečias pradžiugino į šventę susirinkusius ne tik vaikučius, bet ir jų tėvelius. Visi mielai bendravo su savo ištikimu bičiuliu. Amsį lydėjo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariato pareigūnė ir jaunieji policijos rėmėjai. Jie padėjo dalyti lankstinukus, kuriuose kiekvienas galėjo rasti informaciją apie saugų elgesį kelyje ir atšvaitų dėvėjimą tamsiuoju paros metu. Amsis, subūręs komandą „Amsiukai“, dalyvavo Kalėdų Senelio organizuotose varžybose. „Amsiukai“ tapo trečiosios vietos nugalėtojais.

Policijos bičiulis Amsis visiems linkėjo gerų, saugių švenčių ir laimingų ateinančių naujų metų.

 

 

Alytaus apskr. VPK Birštono PK informacija ir nuotraukos

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close