Klebono Rolando Bičkausko palaiminimas Birštono policijos komisariato kolektyvui

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariato (toliau – Birštono PK) kolektyvą prieš gražiausias metų šventes, gruodžio 23-ąją, aplankė Jiezno šv. Arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo parapijos klebonas, policijos kapelionas Rolandas Bičkauskas. Birštono PK darbuotojai šiltai priėmė kapelioną.

Sielovadininkas pasveikino visą Birštono PK kolektyvą ir palinkėjo Dievo palaimos, stiprios sveikatos, daugiau meilės artimui, pasitikėjimo, ištvermės atsakingame ir nelengvame darbe. Kapelionas kiekvienam dovanojo 2014 metų kalendorių.

Birštono PK viršininkas Rolandas Stiklius dėkojo svečiui už apsilankymą, gražių tradicijų puoselėjimą ir atminimui įteikė dovanėles, priminsiančias Birštono PK.

 

Alytaus apskr. VPK Birštono PK informacija ir nuotraukos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close