Kalėdinis mišrių komandų tinklinio turnyras

Gruodžio 10 d. Prienų kūno kultūros centre vykusiame Kalėdiniame mišrių komandų tinklinio turnyre, jaunučių pogrupyje dalyvavo 5 komandos. 

Pirmąją vietą iškovojo „Žiburio” I komanda, antrąją – Jiezno, trečiają – vėlgi – „Žiburio” – II komanda. Ketvirtąją tenkinosi „Revuonos” komanda, o penktąją – Stakliškių komanda.

Jaunių pogrupyje susirungė taip pat 5 komandos. Čia pergalę iškovojo taip pat „Žiburio” komanda. Antrąją užėmė „Žiburio” II komanda, trečiąją – Jiezno tinklininkai. Ketvirtoje liko „Jiezno” II komanda, o penktoje – Stakliškių sportininkai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close