Gruodžio 10 d. Prienų kūno kultūros centre vyko Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų mergaičių (gimusių 1999 m. ir jaunesnių) mažojo Futbolo 5×5 varžybos.  (3 komandos) ir Prienų rajono kaimo vietovių mokyklų berniukų (gimusių 2000 m. ir jaunesnių) mažojo Futbolo 5×5 varžybos. (4 komandos).
Mergaičių grupėje pirmoji vieta atiteko Pakuonio komandai, antroji – Veiverių, trečioji – Stakliškių.
Berniukų grupėje pirmieji buvo balbieriškiečiai, antrieji – Pakuonio futbolininkai, treti – Stakliškių komanda, kertvirtoje vietoje liko Veiverių komanda.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close