Jaunųjų šaulių kalėdinis šaškių ir šachmatų turnyras

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, vyko tradicinis Jaunųjų šaulių kalėdinis šaškių ir šachmatų turnyras. Jau devintus metus vykstantis turnyras į žaidimo sūkurį įtraukė dvidešimt devynis Jiezno gimnazijos, Išlaužo pagrindinės mokyklos bei Prienų mokyklų jaunuosius šaulius, iš kurių dvidešimt keturi žaidė šaškėmis, o penki – šachmatais. Šiais metais šaškių kategorijoje nepralenkiami buvo Jiezno gimnazijos šaškininkai, kurie susišlavė visas prizines vietas: I vietą laimėjo ir nė vieno pralaimėjimo nepatyrė Ūdrys Žalys, antrasis liko Dainius Urbanavičius, III vietą užėmė Deivydas Bartuševičius. Tarp mergaičių nepralenkiamos buvo Jiezno gimnazijos mokinės: I vietą iškovojo Gedvilė Česnavičiūtė, II vietą Gabrielė Šakavičiūtė, o trečia liko Evelina Kazlauskaitė. Gaila, kad kasmet turnyre dalyvauja vis mažiau šachmatininkų. Šioje rungtyje visas pergales iškovojo ir I vietą užėmė Jiezno gimnazijos mokinys Deividas Valenta, nugalėjęs visus varžovus, II vieta atiteko Tomui Revaičiui iš ,,Žiburio“ gimnazijos. III vieta džiaugėsi irgi Jiezno gimnazijos mokinys Lukas Mockevičius. Gaila, kad iš Prienų ,,Žiburio“, ,,Ąžuolo“ ir ,,Revuonos“ mokyklų jaunųjų šaulių susidarė tik tiek, jog vos pavyko surinkti vieną komandą.

Dėkojame nuolatiniam vyr. teisėjui Juozui Kaspučiui bei Švietimo centro vyr. metodininkei Oksanai Radzvilavičienei už tai, kad visada dalyvauja Jaunųjų šaulių veikloje.

Artimiausiu metu, sausio mėnesį, ruošiamos jaunųjų šaulių krepšinio varžybos Sausio 13-ajai – Laisvės gynėjų dienai – paminėti.

 

Deivydas Bartuševičius, Jiezno gimnazijos Jaunųjų šaulių būrelio narys

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close