Baigiasi Lietuvos pirmininkavimas ES Tarybai

Trečiadienį įvyko paskutinis Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai skirtas kultūros renginys. Ši kultūrinė pabaiga simboliškai buvo pažymėta Briuselyje, Belgijoje, meno centro „Flagey“ didžiojoje koncertų salėje. Čia buvo parodytas kompozitorės Justės Janulytės muzikos ir vaizdo spektaklis „Smėlio laikrodžiai“. Tuo pačiu spektakliu buvo pažymėta ir nuo lapkričio mėn. „Flagey“ centre vykusio „Lietuvos kultūros sezono“ pabaiga. Spektaklį stebėjo per 900 žiūrovų, tarp jų ir Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė bei kultūros ministras Šarūnas Birutis. Lietuvos pirmininkavimas baigsis gruodžio 31 d. Iš jos ES Tarybos vairą perims Graikija. Pirmininkavimo laikotarpiu oficialioje kultūros programoje Belgijoje įvyko apie pusšimtis klasikinės ir šiuolaikinės muzikos, vaizduojamųjų menų, kino, teatro, literatūros, poezijos ir tarpdisciplininių menų renginių.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close