Prienietis Gedvydas Norkevičius – pasaulio čempionas

Šių metų lapkričio mėn. 30 d. Hamburge (Vokietija) vyko paskutinis šių metų NAC federacijos (fitneso ir kultūrizmo) sezono turnyras „Mr.Universe”, kuriame dalyvavo geriausi atletai iš įvairių pasaulio šalių. Šiose prestižinėse varžybose dalyvavo ir prienietis Gedvydas Norkevičius.

Gedvydas rungėsi jaunimo (iki 23 metų) kategorijoje ir aplenkė visus 14 sportininkų iš įvairių pasaulio šalių. Gedvydas Norkevičius tapo ne tik šio turnyro nugalėtoju, bet ir buvo pripažintas 2013 m. pasaulio čempionu.

Intensyvus pasirengimas turnyrui prasidėjo jau rugsėjo mėnesį. Gedvydas šį sezoną dalyvavo penkiuose NAC federacijos turnyruose. Pakeliui į pasaulio čempionatą, Latvijoje tapo absoliučiu nugalėtoju, o kituose turnyruose – laimėjo savo amžiaus grupėje.
Šiuo metu Gedvydui Norkevičiui – dar tik 22 metai, bet jo pasiekimai – įspūdingi: