Laimėta nuolaida modernios klasės įrengimui progimnazijoje

„Ąžuolo“ progimnazijoje didelis dėmesys skiriamas moderniųjų technologijų diegimui ugdymo procese. Jau keletą metų, dalyvaujant įvairiuose projektuose, atnaujinami kompiuteriai, įsigyjamos multimedijos, fotokameros, aktyviosios skaitmeninės lentos ir kita moderni įranga, skirta pamokinio darbo gerinimui. Bendradarbiaudama su ,,Šviesos“ leidykla, progimnazija  įsigijo didelį kiekį aktyviųjų skaitmeninių pamokų, skirtų  pradinukams bei  įvairių dalykų dėstymui 5-8 klasėse.

Šiais mokslo metais progimnazija atsiliepė į kvietimą dalyvauti konkurse ,,Tapkite aktyviąja Lietuvos klase“, paskelbtame spalio pabaigoje, ir laimėjo nuolaidą tokios klasės įrengimui. Aktyviąją klasę progimnazija planuoja įsirengti 2014 metais ir tokiu būdu žymiai pagerinti ugdymo organizavimo sąlygas mokiniams ir mokytojams.

Aktyviąją klasę sudaro skaitmeninė mokymo lenta, apklausos pulteliai, mokytojo planšetė, dokumentų kamera, leidyklos ,,Šviesa“ aktyviųjų pamokų komplektai, technologiniai ir metodiniai mokymai mokytojams, prieiga prie aktyvaus turinio dalijimosi platformos su kitais mokytojais www.aktyviklase.lt tinklapyje ir galimybė susipažinti su skaitmenine mokytojo darbo aplinka e.Šviesa.

Moderni klasės įranga padės mokiniams lengviau įsiminti, greičiau suprasti informaciją, sužadins jų aktyvumą ir smalsumą, padės sukaupti dėmesį, skatins atlikti užduotis, susitelkti darbui, o taip pat suteiks grįžtamąjį ryšį, padės įsivertinti.

Kaip konkurso laimėtojai progimnazijos septintokai buvo pakviesti apsilankyti aktyviojoje  klasėje, kuri buvo eksponuota Lietuvos parodų ir konferencijų centre ,,Litexpo“ gruodžio 6-8 d. vykusioje  parodoje ,,Mokykla 2013“. Parodoje septintokams buvo organizuota  integruota anglų kalbos, biologijos ir matematikos pamoka, kurios metu jie turėjo puikią progą išbandyti modernų mokymosi būdą pasinaudojant skaitmenine mokymo lenta, aktyvaus mokinių dalyvavimo ir apklausos sistema (apklausos pulteliais). Dalyvavimą aktyviojoje pamokoje ir laimėjimą šiame konkurse vainikavo įteiktas sertifikatas, liudijantis, kad ,,Ąžuolo“ progimnazijos septintokai – viena  išradingiausių ir aktyviausių klasių Lietuvoje.

 

,,Ąžuolo“ progimnazijos direktorė

Irena Tarasevičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close