Pasidalinkime Gerumu (GALERIJA)

Kiekvienais metais prieš didžiąsias metų šventes mūsų šalyje vyksta daug renginių, akcijų, kurių metu surinktos lėšos skiriamos geriems darbams paremti.

>>> PILNAS NUOTRAUKŲ ALBUMAS ČIA <<<

 

Gruodžio 12 diena „Ąžuolo“ progimnazijoje taip pat buvo netradicinė. Įžiebę eglutę, pagiedoję šventinių giesmelių, mokiniai ruošėsi parodai-pardavimui. Joje buvo gausu pačių mokinių ir jų tėvelių pagamintų darbelių, lipdinių, karpinių, žaislų, keptų kvapnių gardėsių. Už parduotas prekes surinkti pinigai buvo aukojami Maltos ordino veiklai paremti. Šventiniame koncerte meninę programą pristatė skaitovai (mokyt. R. Juodsnukienė), dainininkai (mokyt. I. Radzevičienė ir L. Suchorukovienė), šokėjai (mokyt. D. Šatienė ir L. Vaitulevičienė), skautai (mokyt. A. Liutkienė). Renginio metu sveikinimo ir padėkos žodžius mokyklos bendruomenei tarė mokyklos direktorė I. Tarasevičienė, jaunieji maltiečiai. Surinktos lėšos (daugiau kaip 1300 litų) perduotos Maltos ordino atstovams.

Tikime, kad gerais darbais padėjome vaikams įprasminti Kalėdų laukimą. O likimo nuskriaustiems žmonėms suteikėme džiaugsmo ir vilties.

 

Edita Jucienė, „Ąžuolo“ progimnazijos pradinių klasių vyr. mokytoja

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close