Prieš didžiąsias metų šventes vykstančios rajoninės varžybos įsibėgėja, tačiau aiškių lyderių jose nematyti. Į Prienų kūno kultūros sporto centre vykstančias varžybas atvažiuoja ne visų savivaldybės švietimo įstaigų komandos.

Pilna galerija čia

Visada ypač entuziastingai vyksta mergaičių varžybos. Prienų rajono savivaldybės miesto mokyklų mergaičių (2001-2002m.) kvadrato varžybose susikovė trijų mokyklų: Jiezno gimnazijos, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bei „Ąžuolo“ progimnazijos, komandos. Kova buvo ypač arši, mergaitės parodė tikrą sportinį azartą. Po varžybų paaiškėjo, kad I vietą ir teisę atstovauti rajono miesto mokykloms zoninėse varžybose iškovojo Jiezno gimnazijos sportininkės. Tai jau antroji Jiezno gimnazijos pergalė kvadrato varžybose. Antrąja vieta tenkinosi „Revuonos“ komanda, o trečiosios vietos diplomus išsidalino „Ąžuolo“ moksleiviai.

Kaimo vietovių mokyklų mergaitės irgi kovėsi ryžtingai. I vietą ir kelialapį į zonines varžybas iškovojo Šilavoto pagrindinės mokyklos ekipa, antroje vietoje palikdama Veiverių T. Žilinsko gimnazijos komandą ir dideliu skirtumu aplenkdama trečioje vietoje likusią Skriaudžių pagrindinės mokyklos komandą.

Prienų rajono savivaldybės miesto mokyklų berniukų (2001-2002 m.) kvadrato varžybose dalyvavo visų trijų mokyklų ekipos. Prasčiausiai sekėsi Jiezno gimnazijos berniukams, jie liko treti. Vienu tašku daugiau surinko „Revuonos“ pagrindinės mokyklos berniukų komanda. O „Ąžuolo“ progimnazijos komanda, „sausai“ įveikusi abi priešininkes, iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti Prienų rajono savivaldybės miesto mokykloms zoninėse varžybose.

Kaimo vietovių mokyklų varžybose sunkiausiai sekėsi Pakuonio pagrindinės mokyklos berniukų komandai. Jiems atiteko ketvirtoji vieta. Vienu tašku jie nusileido Skriaudžių pagrindinės mokyklos ekipai. Antrąją vietą iškovojo Veiverių T. Žilinsko gimnazijos sportininkai. Pirmąją vietą ir teisę atstovauti Prienų rajono savivaldybės kaimo vietovių mokykloms zoninėse varžybose iškovojo Šilavoto pagrindinės mokyklos berniukų komanda.

Mantvydas Prekevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close