„Birštono SC-Ernas“ sezono uždarymas

Atvėsus orams ir pasibaigus varžybų maratonui, lauko futbolo komandos pamažu skirstosi poilsiui. Ne išimtis ir „Birštono SC-Ernas“. Sezono uždarymas paminėtas kultūringai ir šiltai.

>>> PILNA GALERIJA ČIA <<<

Šventę pradėjo komandos treneris Kęstas Joneliūnas. Sezono uždarymas – kartu ir komandos žaidimo ataskaita., kuri, beje, nelabai džiugino. Nors, pasak trenerio, visi futbolininkai susirinkę savanoriškai ir žaidžia be atlygio, tačiau netgi tuomet turėtų galioti susitarimai, priimti jiems prisijungiant prie komandos. Didžiausia komandos problema – lankomumas. Tik sudarytą komandą paliko 4 žaidėjai, išvykę į užsienį. Dalis likusiųjų žaidžia ir kitose komandose, palaiko jas regioninėse varžybose, todėl sutampant varžybų grafikui iškyla dilema, kuriai komandai atstovauti. K. Joneliūnas surinkdamas tikrai puikių žaidėjų komandą galėjo tikėtis problemų dėl komandos susižaidimo, bet ne dėl nuolatinės žaidėjų pozicijų kaitos. Komanda sušlubavo ir dėl patirtų traumų. Nepaisant to, žaidėjai varžybose įrodė, kad komanda yra stipri, tai patvirtina ir pergalės. Kalbėdamas K. Joneliūnas pasiūlė visiems gerai pamąstyti, ar dar yra noro ne sportuoti, o varžytis. Treneris pasiūlė visiems, tikrai norintiems ir kitą sezoną žaisti „Birštono SC-ERNO“ komandoje, savanoriškai užsirašyti paruoštame lape. Vakarui neįpusėjus, sąraše jau puikavosi 8 pavardės.

Su sezono pabaiga futbolininkus pasveikino ir Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys. Visiems įteikdamas padėkas jis pabrėžė, kad stadionas Birštone kitą  sezoną bus paruoštas priimti futbolininkus, todėl ir treneriui, ir futbolininkams nereikės ieškoti aikščių kitose savivaldybėse bei rūpintis, kad aikštės veja būtų nušienauta. Šiek tiek padvejojo, ar į varžybas galės priimti visą laiką. Stadioną planuojama nuomoti ir kitų regiono, respublikos komandų treniruotėms bei varžyboms, todėl pirmumas gali būti teikiamas svečiams. O ir stadiono veja negali būti visą laiką mindžiojama, jai reikia bent kas antrą dieną leisti pailsėti. Tačiau kol kas kol nėra konkrečių sutarčių, tad Birštonas priims birštoniečius.

Pagrindinis komandos rėmėjas Ervinas Marčiulionis buvo nekalbus. Už jį kalba jo plati šypsena. Nekreipdamas dėmesio į rezultatus, jis visada rėmė komandą, palaikė ją varžybose, o tą šventinę dieną suorganizavo sezono uždarymą. O keletui favoritų vakaro proga jis įteikė po kuro kortelę, kaip galimybę lengviau pasiekti kito sezono varžybas.

Komandą pasveikino ir Darius bei Dainora Kuliešos. Jie nuo savo įmonės futbolininkams įteikė neįprastas dovanėles, kurios patraukė visų dėmesį ir akimirkai visi susirinkusieji nuščiuvo.

Po sveikinimų virtinės susėdus prie valgiais nukrauto stalo, komandos draugus sutiko palinksminti Vytautas Bajoras. Jaunasis poetas šį rudenį pristatė savo naująją knygelę „Kukulių giesmės“. Kartu su draugais jis nusprendė pralinksminti ir savo futbolo komandą. Čia pat suorganizavo dar vieną knygelės pristatymą ir gyvo garso koncertą. Iš pradžių visi sukluso, o netrukus susiėmę už pilvų kvatojosi. Tiesa, Vytauto kūrybą suprato ne visi. Tačiau šį vakarą komanda vėl buvo kartu ir palaikė vienas kitą.

Mantvydas Prekevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close