„Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su „saboniukais“

Vakar Sabonio krepšinio centre (SKC) istorinė diena. Pirmą kartą jaunųjų krepšininkų kalvėje apsilankė Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Neilgai trukusiame vizite Lietuvos valstybės vadovė susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentu Arvydu Saboniu.

Dvi vienos iškiliausių mūsų šalies asmenybių perkirpo simbolinę juostą ir plačiajai visuomenei pristatė naują krepšinio paramos projektą – „111 krepšinio citatų“. Projekto idėja sukurta A. Sabonio paramos fondo iniciatyva, kuria bus siekiama surasti naujų ir jaunąja ateities krepšinio karta tikinčių žmonių, kurie noriai prisidėtų prie šio emocinę ir numizmatinę vertę turinčio projekto, taip įkvepiant ateities krepšinio žvaigždes.

Lietuvos prezidentė D. Grybauskaitė pasidžiaugė, kad Sabonis įkūrė tokią mokyklą: „Aš pati vaikystėje sportavau krepšinį, nors ir nesu tokia aukšta kaip Jūs, vaikai, tačiau žinau ir jaučiu, kad nuo tų dienų užsimezgęs darbo komandoje ryšys man padėjo išsaugoti draugus iki šių dienų, o tai yra labai svarbu. Dirbkite ir stenkitės dėl mūsų visų pergalių.“

Valstybės vadovė taip pat nepraleido progos susitikti su jaunaisiais mūsų centro auklėtiniais, pamėtyti į krepšį ir žinoma kartu nusifotografuoti atminimo nuotraukai.

Sabonio krepšinio centrui didžiulė garbė sutikti Lietuvos Respublikos prezidentę, kuriai ir toliau linkime sėkmingai dirbti ir atsotvauti Lietuvos žmones.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close