„Vengrijoje „Sabonio KC – ViaCon“ komanda pradėjo savo kovas EYBL“

Paskutinieji EYBL čempionatą pradėjo „Sabonio KC – ViaCon“ komanda. Praėjusį savaitgalį (11.22 – 24) Vengrijoje įvyko 1-asis U-16, 1 diviziono turas, kuriame startavo net 4 komandos iš Lietuvos. Reiktų paminėti, jog vengrai „Šiaurės Europos krepšinio lygoje“ dalyvauja pirmą kartą.

Rolando Rakučio auklėtiniai per 5 žaistas rungtynes laimėjo 3 kartus. Nors pergalių skaičius galėjo būti ir didesnis, tačiau „dėka“ susiklosčiusių nepalankių aplinkybių taip neįvyko.

 

Apžvelgiame visų rungtynių svarbiausius skaičius ir faktus.

Penktadienio (11.22) rungtynių rezultatai:

  • „Sabonis BC“ 45:49 „BC Tsmoki – Minsk“ (Baltarusija)

(M. Mikalauskas 12 tšk., A. Kulboka ir L. Žukauskas po 8 tšk.)

  • „SC Istanbul      Barcelona“ (Turkija) 18:80 „Sabonis      BC“

(L. Žukauskas 13 tšk., M. Mazys 9 tšk.)

Šeštadienio (11.23) rungtynių rezultatai:

  • „BS Liepaja“      (Latvija) 49:69 „Sabonis BC“

(A. Kulboka 18 tšk., M. Tamašauskas ir L. Vabalevičius 11 tšk.)

  • „Sabonis BC“ 50:73 „Vasas Academy Budapest“      (Vengrija)

(L. Žukauskas 15 tšk., A. Kulboka 10 tšk.)

Sekmadienio (11.24) rungtynių rezultatai:

  • „BS Aisčiai“      (Lietuva) 37:59 „Sabonis BC“

(M. Tamašauskas 16 tšk., L. Žukauskas 11 tšk.)

 

Taip pat keletas mūsų centro auklėtinių gavo ir asmeninius apdovanojimus: komandos naudingiausiojo žaidėjo prizas (MVP) atiteko Lukui Žukauskui, o į simbolinį turnyro penketuką pateko Arnoldas Kulboka.

 

„Sabonio KC – ViaCon“ komandos treneris R. Rakutis trumpai pasidalino mintimis apie starą EYBL čempionate: „3 pergalės iš 5 ir užimta III-oji vieta nėra blogai, nors galėjo būti ir antra. Pralošėme prieš baltarusius pačias pirmasias rungtynes, kurios prasidėjo 9 val. ryto, kai komanda dar nebuvo pilnai atsigavusi po ilgos ir sunkios kelionės. Tose rungtynėse niekaip negalėjome pataikyti į krepšį, nors ir tikrai buvome stipresni, jautėsi, kad trūksta poilsio. Na, o prieš turo šeimininkus arbitrai leido kovoti tik 2 kėlinius. Po ilgosios pertraukos labai greitai ant atsarginių žaidėjų suolelio atsidūrė aukščiausi mūsų žmonės, kas nulėmė, kad vengrai „pasidarė“ dar vieną šventę sau“.

 

„Sabonio krepšinio centras“ sveikina ir linki „Sabonio KC – ViaCon“ komandai ir toliau kryptingai dirbti bei tobulėti.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close