Sveikatingumo metams baigiantis

Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras, Sveikatingumo metams einant į pabaigą, jau skaičiuoja nuveiktus darbus.

Visus metus centro užimtumo specialistė Vaida Bakūnienė vedė sveikatinimo užsiėmimus: į grupines mankšteles senjorų gr. lankytojai rinkosi 1 k. per savaitę, o lankantys neįgaliųjų dienos užimtumo grupę – 2 k. per savaitę,  norintys mankštintis individualiai sportavo jų pasirinktu laiku. Su centro lankytojais buvo kalbama apie fizinio aktyvumo ir sveikos mitybos naudą žmogaus organizmui, vykstama į baseinus, organizuojami žygiai su dviračiais ir pan.

Vasaros pabaigoje centre buvo organizuotos ,,Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ varžybos, kuriose dalyvavo 60 vaikų iš visų dešimties savivaldybės seniūnijų. Kiekvieną komandą sudarė po 6 žaidėjus, vaikus varžyboms ruošė seniūnijų socialinės darbuotojos darbui su socialinės rizikos šeimomis. Varžybos vyko keliais etapais – komandos, laimėjusios pusfinaliuose, susitiko finale. Varžybų nugalėtoja tapo Stakliškių seniūnijos vaikų komanda, vadovaujama Almos Jurkonienės ir Gintarės Stankevičiūtės. Už laimėtas varžybas UAB ,,Alavina“  ir  IĮ ,,Eulanta“ vadovai rudens atostogų metu nugalėtojams padovanojo pramogas Kauno ,,Akropolyje.

Centro klientų sveikatą stiprinančias veiklos yra organizuojamos nuolat, šios srities žinios bei įgūdžiai bus gilinami ir kitąmet.

Prienų rajono savivaldybės

socialinių paslaugų centro informacija

                                                                                

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close