„Birštono taurė“ atiteko „Raimiams“

 Praėjusį šeštadienį, liepos 28 d., Birštone vyko paplūdimio tinklinio čempionatas „Birštono taurė 2012“. Turnyre dalyvavo 4 vyrų komandos. Varžyboms teisėjavo vyr. teisėjas Vilius Pranckevičius.

Pirmąją vietą ir „Birštono taurę“ laimėjo „Raimių“ ekipa iš Marijampolės. Antroji vieta atiteko taip pat suvalkiečiams – „Marijampolės SR“ komandai, trečioji – „Bertašiūnams“ iš Vilniaus, „Astus Rytis“ liko ketvirtoje vietoje.

Inga Juronytė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close