Futbolo turnyrą laimėjo „Jieznogorsk United“ komanda

Nepaisant dienos karščio, liepos 28 dieną futbolo aistros kunkuliavo Jiezno gimnazijos stadione. Čia vyko 21-asis futbolo turnyras, seniūno taurei laimėti, kuris organizuojamas kiekvienų metų liepos mėnesio paskutinįjį šeštadienį. Žaidynėse dalyvavo 6 ekipos iš Jiezno miestelio ir Kašonių kaimo: „Mūrai“, „Ežero krantas“, „Veteranai“, „Jaunimas“, „Jieznogorsk United“ ir „Kašonys“.

Atkakliausios kovos vyko finale dėl I vietos ir seniūno taurės tarp „Jieznogorsk United“ ir „Ežero kranto“ vyrų. Po ilgokai trukusios dvikovos pergalė atiteko „Jieznogorsk United“ komandai, priešininkus nugalėjusiai rezultatu 2:0. „Jieznogorsk United“ komandoje žaidė Ūdrys Žalys, Skirmantas Žalys, Gediminas Janušas, Martynas Janušas, Laimis Pempė, Mantas Vaitulionis, Darius Kazlauskas, Povilas Beržinskas ir Eimantas Šliaužys. Dėl trečiosios vietos susigrūmė „Veteranai“ ir „Kašonys“. Pergalė ir trečioji prizinė vieta atiteko „Veteranams“.

Geriausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas Kęstutis Grigonis iš „Veteranų“ komandos, pelnęs 8 įvarčius. Perspektyviausio žaidėjo titulą gavo Ūdrys Žalys iš „Jieznogorsk United“ komandos, o geriausiu vartininku pripažintas Povilas Beržinskas irgi iš tos pačios nugalėtojų komandos.

Jiezno seniūnijoje futbolas yra labai populiarus žaidimas, o tradicinis futbolo turnyras yra labai laukiamas ir jam jiezniečiai labai rimtai ruošiasi. Kalbėdamas apie šį sportinį renginį, „Jieznogorsk United“ žaidėjas Skirmantas Žalys sakė, jog futbolo turnyras jiems svarbesnis už olimpines žaidynes. Dabar, kai jis pasibaigė, bus galima stebėti ir Londono olimpiadą.

Po apdovanojimų visų dalyvių laukė seniūno surengtos vaišės, kuriose dalyvavo ir renginio rėmėjai.

Inga Juronytė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close