Tiltelis į kapines liks tik prisiminimas?

Netrukus taip gali ir įvykti. Kadaise dailus medinis tiltelis per Velniabliūdį buvo patogus ne tik senyvo amžiaus pėstiesiems, kuriems patogu nueiti į kapines nuo poliklinikos pusės, bet ir žmonėms su negalia, kurie atvažiuodavo vežimėliais. Medinis tiltelis buvo įrengtas Prienų seniūnijos iniciatyva, tačiau šiandien jo vaizdas apgailėtinas.

Į redakciją skambino ir užėjo ne vienas miesto gyventojas. Mes apie griūvantį tiltelį rašėme keletą kartų. Vienas iniciatyvus vyriškis sakė net ieškojęs informacijos, kas atsakingas už šio tiltelio priežiūrą, kas turėtų jį atstatyti. Anot vyriškio, tiltelis buvo patogus ne tik patekti į kapines, bet ir pasivaikščioti, pasigrožėti vaizdingu Velniabliūdžiu. Prienietis sužinojo, kad ši teritorija priklauso Birštonui, vadinasi, kurorto tarnybos turėtų pasirūpinti tiltelio remontu.

Tikėkimės, kad atitinkamos tarnybos išsiaiškins, kas turėtų pasirūpinti, kad žmonėms būtų saugu ir patogu nueiti ar rateliais nuvažiuoti į kapines. Juk reikia tik medienos, o dirbti galinčių ir gaunančių įvairias pašalpas stiprių vyrų surasti nesunku.

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close