Jaunųjų Šaulių varžybos Konstitucijos dienai paminėti

Spalio 25 dieną, Jiezno gimnazijoje, vyko kasmetinės jaunųjų šaulių baudų, smiginio ir stalo teniso varžybos, skirtos Konstitucijos dienai paminėti.

Smagu , kad į šias varžybas sugūžėjo gausus būrys jaunųjų šaulių. Svečiuose šiemt sulaukėme Išlaužo pagrindinę mokyklą ir Birštono gimnaziją. Po varžybų išdalintas gausus šūsnis diplomų. Buvo įvertinti ne tik komandiniai rezultatai, bet ir asmeniniai pasiekimai. Galiausiai susumavus visus rezultatus, Išlaužo pagrindinė mokykla namo parsivežė pirmąja vietą, Jiezno gimnazijos jaunieji šauliai džiaugėsi antrąja vieta, o Birštono gimnazijai atiteko trčioji. Dar kartą dėkojame visiems jauniesiems šauliams, kad nepabūgo atvykti ir linksmai praleisti laiką.
Jiezno gimnazijos jaunoji šaulė, Ugnė Celiešiūtė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close