Prieš 12 metų skausmas subūrė į pirmą Vėlinių vakarą Veiveriuose. Tokių vakarų buvo labai įvairių: didesnėse ar mažesnėse salėse, jaukiose mažytėse patalpose ar šaltame A. Lukšos muziejuje. Visuomet susirinkę bandėme pasakyti tai, ko rodos žodžiai negali nusakyti,  ką tik poetai galėtų nupasakoti.

Šiais metais  prie žodžių prijungėme spalvas. Kalbėjome eilėmis, piešiniais, artumu.

Bibliotekoje vykusioje popietėje svečiavosi žavios merginos a.a. Eglės Marcinonytės mama Aldona ji  pasakojo istoriją apie savo dukrą, jos darbus, viltis, ligą ir kūrybą. Mama, surinkusi paveikslus ir mintis, gerų žmonių paskatinta ir padedama išleido knygelę “Jei pamatyčiau žalią paukštį“. Čia  kiekvienas radome eilių sau ir stebėjomės Eglutės nuojauta. Apie Eglutę daugelis žinojome iš LNK laidos, matėme jos paveikslus. Toks  jaunas žmogaus  gyveno  pilnavertį gyvenimą ir tarsi jautė, kad reikia skubėti.: „Spėjau suprasti kas esu, bet tiek daug manyje netelpa, aš galėčiau gyventi penkių žmonių gyvenimą ir visuose būti geriausia, dabar turiu daug, kartu ir nieko.“

Šiais metais ir vėl buvome kartu, nes netektyje taip lengviau.

„Kiekviena gyvenimo istorija- verta knygos…Geramintis- verta milijono… Geras žodis- vertas kito žmogaus…“(Eglė Marcinonytė)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close