Partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus narių išvyka į Vilnių

Spalio pradžioje pasižvalgę po Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės pilis Baltarusijoje penkiasdešimt partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus narių trečiadienį aplankė Lietuvos sostinę Vilnių.

Lietuvos Respublikos Seime mus pasitiko Prienų skyriaus pirmininkas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Vytautas Kamblevičius.

Stabtelėję prie Spaudos konferencijų salės, „Žalgirio mūšio“ vitražo aplankėme Plenarinių posėdžių salę, II ir I rūmus jungiančią galeriją, Sausio 13-osios memorialą, Konstitucijos, Prezidento a. A. M. Brazausko, Kovo 11-osios sales. Įspūdį paliko ir Vitražo galerija, kurioje kaip tik šiuo metu eksponuojama LR Konstitucijai skirta ekspozicija. Po trumpos ekskursijos po Lietuvos Respublikos Seimą gerbiamas Seimo narys V. Kamblevičius supažindino su jo darbu, įstatymų leidybos procedūromis, partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ frakcijos veikla.

Tolimesnę pažintinę programą pratęsėme Nacionaliniame muziejuje, Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Valdovų rūmuose. Vėliau aplankėme šalia Neries ir Vilnios upių slėnių sankirtos esantį Vilniaus Bernardinų sodą – Sereikiškių parką. Pačiame Vilniaus senamiesčio branduolyje, Gedimino pilies ir kalnų parko kalvyno papėdėje įsikūręs parkas sužavėjo mus savo modernumu ir grožiu.

Vakarop, grįždami namo, dalinomės įspūdžiais, diskutavome apie tolimesnius partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus planus.

 

 

Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoja Loreta Jakinevičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close