Ir vėl ruduo. Kiekvienas Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos pradinių klasių  mokinukas gali pasidžiaugti spalvotų lapų gausa, išnokusių obuoliukų skoniu. Tačiau labiausiai  laukiama renginio,,Rudenėlio šventė“  bei prasidedančių atostogų.

Šiais metais šventė spalvota. Mokiniai papuošę rudens gėrybėmis gimnazijos II korpuso II aukštą, skubėjo į rudeniškai papuoštą aktų salę.  Salė pilnut pilnutėlė, kadangi atvyko ir darželinukai bei keletas mokinių tėvelių . Pradinukai deklamavo eilėraščius, vaidino, dainavo. Dainelėmis apie  rudenį pradžiugino ir vyresnių klasių mokiniai…

Renginys neprailgo. Džiugu, kad galime būti drauge kiekvieną dieną, tačiau tokios akimirkos, kai mokiniai, mokytojai ir tėveliai būna drauge – nuostabios !

Vilija Janulevičienė, Veiverių T.Žilinsko gimnazijos pradinių klasių  mokytoja metodininkė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close