Kriminalinės policijos dienos proga – apdovanojimai geriausiems Alytaus kriminalistams

Spalio 27-oji – Kriminalinės policijos diena. Kriminalistai savo darbe patiria ypač daug įtampos, stresų, dažnai atsiduria realios grėsmės akivaizdoje, jiems tenka narplioti sudėtingas situacijas. Šis darbas nėra matomas ir ne visuomet tinkamai įvertinamas visuomenės. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Česlovas Mulma sveikindamas kriminalinės policijos pareigūnus linkėjo mylėti savo profesiją, energiją ir ryžtą atiduoti pasirinktam darbui, saugoti ir ginti žmones.

Alytaus aps. VPK viršininko įsakymu, už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Kriminalinės policijos dienos proga policijos pasižymėjimo ženklais ir padėkomis buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę pareigūnai.
Pirmadienį, spalio 28 d., Vilniuje, Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu, pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklais „Už nepriekaištingą tarnybą“ bus apdovanoti Alytaus aps. VPK pareigūnai komisaras Arūnas Rudskas, Varėnos r. PK Kriminalinės policijos skyriaus vyriausiasis tyrėjas ir komisaras inspektorius Vitas Šakalis, Alytaus aps. VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus 3-iojo poskyrio vyresnysis tyrėjas. Komisarui inspektoriui Rimantui Žvirbliui, Alytaus aps. VPK Nusikaltimų tyrimo skyriaus vyresniajam tyrėjui įteikta generalinio komisaro padėka.
Policijos pareigūnus Kriminalinės policijos dienos proga sveikino Alytaus aps. VPK ikiteisminius tyrimus kuruojantys prokurorai. Dėkodamas už glaudų bendradarbiavimą Alytaus aps. VPK viršininkas prokurorams įteikė padėkas.

Alytaus aps. VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close