Kviečiame rinkti Prienų miesto Garbės pilietį

Prienų rajono savivaldybė kviečia siūlyti kandidatus, vertus Prienų miesto Garbės piliečio vardo.

Garbės piliečio vardas suteikiamas Lietuvos Respublikos piliečiui ar užsieniečiui už ypatingus nuopelnus Prienų miestui, rajonui, Lietuvai ir už Prienų krašto garsinimą savo darbais bei veikla meno, mokslo, kultūros, visuomeninėje ar kitose srityse. Garbės piliečio vardo suteikimas yra ne tik konkretaus asmens nuopelnų įvertinimas: tokio asmens veikla iškeliama ir kaip sektinas pavyzdys visiems krašto gyventojams. Garbės piliečio vardas gali būti suteiktas tiek gyvam, tiek mirusiam asmeniui (tokiu atveju apdovanojimas įteikiamas jo šeimos nariams ar artimiems giminaičiams).

Kandidatus gali siūlyti įmonės, įstaigos, organizacijos, asociacijos, piliečių grupės (ne mažiau kaip 25 asmenų). Prie siūlymo, kuris pateikiamas protokolo forma, pridedamas kandidato nuopelnų aprašymas, nurodomi jo kontaktiniai duomenys, darbovietė.

Prienų miesto Garbės piliečio vardo suteikimo iškilmės vyks2014 m. vasario 16 d.

Pasiūlymus iki 2014 m. sausio 6 d. prašome siųsti Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriui, Laisvės a. 12, LT-59126 Prienai,  elektroniniu paštu rimantas@prienai.lt arba palikti Prienų rajono savivaldybės sekretoriate.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close