Pašventintas Žemaitkiemio kaimo kryžius

Praėjusį šeštadienį Birštono šv. Antano Paduviečio bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už Matiešionių krašto mirusiuosius ir gyvųjų sveikatą. Po šv. Mišių buvę ir esami aplinkinių kaimų gyventojai susirinko prie pastatyto kryžiaus senosiose Žemaitkiemio kaimo kapinaitėse. Naująjį kryžių pašventino Birštono parapijos klebonas, monsinjoras Jonas Dalinevičius.

Matiešionių krašto bendruomenės pirmininkė Jolanta Mizgerienė padėkojo visiems, susirinkusiems į šv. Mišias bažnyčioje ir atvykusiems į kryžiaus pašventinimo ceremoniją.

Bendruomenės narė Teresė Murauskaitė džiaugėsi, kad Matiešionių bendruomenė aktyvi, ne tik puikiai dirba, bet gerai prižiūri senąsias kapines, ko pasigendama kai kuriose Prienų rajono vietovėse.

Ąžuolo kryžių padarė bendruomenės narys Jonas Galinis, gražiai nudailino, nulakavo ir pastatė. Bendruomenės moterys kryžių papuošė lapų vainiku ir gėlėmis.

Po to visi renginio dalyviai susirinko į bendruomenės patalpas, kur galėjo seniai nesimatę žmonės pasikalbėti, pabendrauti prie karštos arbatos puodelio.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close