Miuziklas „Velnio nuotaka“ sugrįžta į Birštoną!

Jau per premjeras 2011 m. gruodį didžiausiose Lietuvos arenose pristatytas V. Ganelino ir S.Gedos miuziklas sulaukė grandiozinio publikos susidomėjimo – penkiose didžiausiose Lietuvos arenose apsilankę daugiau kaip 20.000 žiūrovų po kiekvieno spektaklio plojo atsistoję.

2012 m. įvyko dar vienos angšlaginės miuziklo gastrolės per visą Lietuvą – visuose miestuose bilietai ištirpdavo vos pasirodę prekyboje. Tad šį rudenį, daugelio žiūrovų pageidavimu, „Velnio nuotaka“ vėl iškeliauja į gastrolinį turnė ir aplankys net 12 miestų – tarp jų ir Birštonas, kuriame miuziklas bus parodytas lapkričio 15 d. (penktadienį) 19 val. Birštono kultūros centre.

 

Šis spektaklis gerokai skiriasi nuo visų prieš tai buvusių pastatymų – režisieriaus Andriaus Kurieniaus sumanymas praturtinti V.Ganelino1972 m. sukurtą miuziklą naujomis detalėmis iš K.Borutos apysakos „Baltaragio malūnas, arba kas dėjosi anuo metu Paudruvės krašte” visiškai pasiteisino – spektaklis žavi savo išbaigtumu ir puikiai išvystyta dinamika. Geriausi ansamblio „Lietuva” šokėjai nepriekaištingai atlieka choreografės Brigitos Urbietytės pastatytus šokius, su dainininkais vokalinių partijų subtilumus glūdina projekto muzikinis vadovas Povilas Meškėla, o trijų „Auksinių scenos kryžių” laureatės Vilmos Galeckaitės – Dabkienės sukurta scenografija ir kostiumai suteikia spektakliui ypatingą, mistinę dvasią. Miuziklas pastatytas bendradarbiaujant su valstybiniu dainų ir šokių ansambliu „Lietuva”.

 

Pagrindinius vaidmenis kuria:

BALTARAGIS – Povilas MEŠKĖLA

JURGA – Augustė VEDRICKAITĖ / Eglė JAKŠTYTĖ / Akvilė MATUKAITĖ

PINČIUKAS – Ainis STORPIRŠTIS

URŠULĖ –Irena STAROŠAITĖ / Eglė ŠPOKAITĖ

GIRDVAINIS – Jeronimas MILIUS /  Laurynas BAŠKYS

ANUPRAS – Vladas KOVALIOVAS

RAUPYS –  Darius AUŽELIS / Artūras ŽABAS

MARCELĖ – Giedrė GIRNYTĖ

Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „LIETUVA“

*esant būtinybei, organizatoriai pasilieka teisę keisti atlikėjus

 

Įspūdingas malūnas, išradinga režisūra, originali choreografija, gražūs kostiumai, puikūs atlikėjai ir jų sukurti spalvingi ir autentiški personažai papasakos žiūrovams jaudinančią istoriją apie amžiną gėrio ir blogio kovą, tragikomiškas laimės paieškas, kuriose realybė pinasi su mistika, o tautosakos motyvai, „paskaninti” sąmojingu lietuvių liaudies humoru, lydi tyrus ir romantiškus herojų meilės jausmus. Jūs net neįsivaizduojate, kokia iš tikrųjų velniava dėjosi tuometiniame Paudruvės krašte – to nebuvo rodoma anksčiau statytose spektaklio versijose. Ateikite ir patys viską pamatysite!

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=OgAs45RQd5U

http://www.youtube.com/watch?v=-qAeE1Mar84

 

Spektaklis vyks lapkričio 15 d. (penktadienį) 19 val. Birštono kultūros centre.

Bilietų kainos – 40, 50 Lt

Bilietų užsakymas: tel. 8 (319) 65546, el. paštu kasa@birstonokultura.lt

bei internetu www.bilietupasaulis.lt (taikomi papildomi mokesčiai)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close