Netradicinio ugdymo dienos – sveikatingumui

Gera sveikata – didžiausias žmogaus turtas. Birštono vienkiemio darželyje mokykloje rudenį skiriamas ypatingas dėmesys gerai vaikų fizinei savijautai, grūdinimuisi. Praėjusį ketvirtadienį sporto diena užbaigtas prieš porą savaičių prasidėjęs projektas „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“.

Šis projektas vyksta jau trečius metus. Paskutinę rugsėjo savaitę Birštono vienkiemio darželio mokyklos visų klasių mokiniai, priešmokyklinio bei ikimokyklinio amžiaus vaikai, pasiskirstę dienomis, turėjo galimybę pasimankštinti „Tulpės” sanatorijos sporto salėje bei baseine. Mankštą organizavo sanatorijos sporto trenerė. Šis projektas ne tik skirtas sveikatai stiprinti, bet ir smagus, labai vaikų laukiamas ir suteikiantis daug gerų emocijų.

Su šiuo projektu šiemet susieta tradicinė rudens sporto švente, kuri vyko Birštono treniruoklių parke, kur mokiniai galėjo lavinti savo sportines galias naudodamiesi parko inventoriumi. Bendradarbiaujant su sporto centro treneriu J. Juozaičiu organizuota įvairi sportinė veikla ir žaidimai, taip pat boulingo, petankės varžybos. Aplankytas ir naujai įsikūręs sporto centras. Šalia esančiame stadione vyko ypač vaikų mėgstamos kvadrato varžybos.

Tokios dienos – sveikatingumo ir gerų emocijų užtaisas pasitinkant artėjančią žiemą.

 

Mokytoja Jolita Simonaitytė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close