Antradienį, šiek tiek po pietų, miesto centrą sudrebino priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos automašinų sirenų gausmas.

Daug vaikų bėgo ir važiavo įkandin jų pažiūrėti, kas gi vyksta. Laimė, šį kartą nelaimės išvengta. Užkurta netvarkinga krosnis tik pridūmino patalpas ir išgąsdino buto šeimininkus bei jų kaimynus. Turbūt tai būtų tiesiog laiminga istorijos pabaiga, tačiau reiktų paminėti, kad tai įvyko Kęstučio gatvėje. Kęstučio gatvė jau kurį laiką yra remontuojama ir ja važiuoti yra tikrai pavojinga, todėl Prienu PGT komandai teko apvažiuoti remontuojamą kelio dalį – vietoj 300 metrų jiems teko įveikti 1 km ruožą J. Basanavičiaus, J. Brundzos ir M. Valančiaus gatvėmis. Žinant šių gatvių apkrovimą bei plotį, galima nesunkiai atspėti, kad priešgaisrinė pagalba buvo suteikta šiek tiek vėliau. Gali būti, kad nežinančios Kęstučio gatvės būklės Šilavoto ir Birštono komandos vis tik įveikė trumpąją atkarpą.

Gerai, kad ši istorija laimingai baigėsi. Galima pasidžiaugti, kad Prienų PGT komanda visada dirba nepriekaištingai ir operatyviai. O Prienų miesto gyventojams reikėtų dar kartą priminti atsargiai elgtis su ugnimi, nes ne visada priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos greitis priklauso nuo jų automašinų spidometro rodmenų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close