Prienų futbolo lygos čempionai – „Ąžuolas“

Šeštadienį pasibaigė Prienų futbolo lygos čempionatas. Nors paskutinėse varžybose lyderis buvo „Birštono SC-Ernas“, tačiau čempionų vardą pelnė prieniečiai.

Čempionato pusfinalyje birštoniečiai, po baudinių serijos įveikę Balbieriškio futbolininkus (3:2), iškovojo teisę žaisti finalines varžybas su Prienų „Ąžuolu“. Finalinėse varžybose birštoniečiams sekėsi ir jie po baudinių serijos nesunkiai įveikė „Ąžuolą“ rezultatu 3:1. Nors pagal bendrą turnyrinę lentelę „Birštonas SC-Ernas“ liko antroje vietoje, o „Ąžuolas“ – pirmoje, „Nemuno taurė“ atiteko birštoniečiams. Negana to, „Birštono SC-Ernas“ žaidėjas Evaldas Daukševičius pripažintas naudingiausiu žaidėju.

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close