Taikliausi buvo Šilavoto girininkijos medžiotojai

Šeštadienį, Balbieriškio girininkijos miške, prie Degsnės maumedyno esančioje aikštelėje, vyko tradicinės Prienų miškų urėdijos girininkijų medžiotojų šaudymo į skriejančius taikinius varžybos. Renginys buvo skirtas praėjusios Miškininko dienos paminėjimui.

 

Susirinkusius medžiotojus pasveikino Prienų miškų urėdijos urėdas Robertas Judickas, linkėdamas taiklių šūvių ir gero poilsio gamtos prieglobstyje. Varžybų taisykles ir reikalavimus paaiškino renginio organizatorius Birštono girininkijos girininkas Tadas Zubavičius.

Dalyvauti šaudymo varžybose užsiregistravo 9 komandos po 2-3 žmones ir 5 pavieniai asmenys, dalyvaujantys kaip svečiai.

Šaudymas vyko iš trijų pozicijų: iš pirmos leidžiamos trys lėkštelės, iš antros – keturios ir iš trečios – vėl trys. Jeigu pirmu šūviu pataikoma į taikinį, užskaitomi 3 taškai, iš antro karto – 2 taškai. Taigi kiekvienas dalyvis turėjo galimybę surinkti 30 taškų.

Varžybas pradėjo Išlaužo girininkijos girininkas Valentinas Armonas. Patyręs medžiotojas parodė gerą pavyzdį – surinko 20 taškų, tad kitiems beliko tik gerinti jo rezultatą.

Netrukus rezultatą pora taškų pagerino Prienų miškų urėdijos centro komandai atstovaujantis urėdo pavaduotojas Jonas Koklevičius, „susišaudęs“ 22 taškus.

Įsibėgėjus varžyboms, kai kurie medžiotojai džiugino savo taiklumu. Šilavoto girininkijos girininkas Vidmantas Dereškevičius į savo asmeninę sąskaitą įsirašė 24 taškus. Tai buvo geriausias rezultatas.

Asmeninėje įskaitoje pagal surinktus taškus pirmąją vietą laimėjo jaunas medžiotojas, dalyvavęs svečio teisėmis, Adas Adomaitis. Jis surinko 27 taškus. Antrąją – Regimantas Aldakauskas su 26 taškais ir trečiąją – po „persišaudymo“ su Karoliu Aldakausku, nes buvo surinkę po vienodą kiekį taškų, –- V. Dereškevičius.

Ketvirtoje vietoje liko 24 taškus surinkęs K. Aldakauskas, toliau Mindaugas Milušauskas (23 taškai), J. Koklevičius (22 taškai) ir kt.

Suvedus rezultatus, pirmąją vietą laimėjo Šilavoto girininkijos komanda: V. Dereškevičius, A. Adomaitis ir P. Bukevičius, kurie bendrai surinko 45 taškus. Antroji vieta atiteko Naujosios Ūtos girininkijos komandai (Artūras Klimas ir Mindaugas Milušauskas), turinčiai 41 tašką, o  trečioji – „Vairuotojų“ komandai, kurios sąskaitoje buvo 38 taškai. Praeitų metų nugalėtoja Meškapievio girininkija šiais metais užėmė ketvirtąją vietą.

Nugalėtojų pereinamąją taurę ir apdovanojimus Šilavoto girininkijos komandai įteikė Prienų miškų urėdijos urėdas R. Judickas. Šalia pernai išgraviruoto Meškapievio girininkijos vardo atsiras „Šilavoto girininkija“ 2013.

Buvo apdovanoti ir geriausius asmeninius rezultatus pasiekę A. Adomaitis, R. Aldakauskas ir V. Dereškevičius.

Po apdovanojimų laukė garuojanti, kvapni ir labai skani V. Dereškevičiaus išvirta žuvienė.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close