Merė patenkinta policijos darbu

Liepos 20 d. Birštono savivaldybės mažojoje salėje, Alytaus VPK Birštono policijos komisariatas pristatė pusmečio ataskaitą. Ataskaitos pristatyme dalyvavo ir Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė bei Birštono seniūnas Jonas Kederys.

 

Ataskaitos duomenimis, padarytų nusikaltimų, per pirmąjį šių metų pusmetį, palyginus su praėjusių metų pusmečiu, padaugėjo iki 23. Tačiau, tai įtakojo įsiteisėjęs įstatymas dėl smurto šeimoje, per šį pusmetį Birštono savivaldybėje užfiksuoti 4 tokie atvejai. Laikinai einantis viršininko pareigas Rolandas Stiklius paminėjo, kad sumažėjo nusikalstamų veikų ištyrimas, tačiau galima sieti su tuo, kad į pabaigą eina kelių stambių nusikaltimų ištyrimas.

R. Stiklius taip pat paminėjo, kad vis tik, daugiausiai nusikalstamų veikų padaro svečiai iš kitų miestų. Birštono kurortas pritraukia ne tik norinčius pailsėti ar pasveikti. Ko gero tai sietina ir su 63 užregistruotais alkoholinių gėrimų naudojimo viešose vietose atvejų.

Vaizdo kamerų pagalba per šį pusmetį pavyko išaiškinti 4 nusikalstamas veikas. Į suvestinę pateko ir viena tamsesnė dėmelė – suvestinėse užregistruotas ir vienas nepilnametis.

Išklausiusi ataskaita Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė visų pirma pasidžiaugė visu komisariato kolektyvu, kad šis sustiprėjo ir dirba kaip viena komanda. Pasidžiaugė, kad miestas tikrai saugesnis.

Vis tik, kaip vieną didžiausių problemų įvardino įvažiavimo į Birštoną sankryžą. Ir šio pusmečio ataskaitoje – skaudus eismo įvykis. Nors derybos su ministerijomis vyksta jau keli metai, ši sankryža vis dar laikoma nepavojinga.

Aptarime buvo paminėti ir naktiniai „skrydžiai“ automobiliais per miesto centrą. Dar pažaboti jų vairuotojų nepavyksta. Su šypsena merė iškėlė klausimą kaip patekti į ką tik atsidariusį „Norfos“ prekybos centrą – pėsčiųjų perėjos – čia nėra.

Ataskaitos aptarimas baigėsi rankų sukirtimu sprendžiant dar vieną problemą – apleistų pastatų savininkų abejingumo, aplink juos bėgiojančių vaikų ir miesto svečių saugumui, pažabojimą.

Mantvydas Prekevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close