„Mokytojo dienos regata 2013“ Mero taurei laimėti

„Žiburio“ gimnazija puoselėja tradicijas. Šeštadienį jau šeštą kartą vyko „Mokytojo dienos regata“ Mero taurei laimėti. Šventėje dalyvavo Jiezno, Veiverių T. Žilinsko, Prienų „Žburio“ gimnazijų ir Išlaužo pagrindinės mokyklos mokinių bei „Žiburio“ gimnazijos mokytojų komandos.

Po atkaklios kovos pirmąją vietą ir Mero taurę iškovojo „Žiburio“ gimnazijos komanda, aplenkusi Jiezną. Trečiąją vietą iškovojo jauniausia regatos dalyvė – Išlaužo pagrindinės mokykla.

Be irklavimo vikingų laivais, dar vyko rąsto stūmimo varžybos, kuriose stipriausi buvo Jiezno gimnazijos mokiniai, antri liko veiveriškiai, treti – „Žiburio“ gimnazijos mokiniai.

Žolės slidžių varžybose vėl nenugalimi buvo jiezniškiai, antri – Išlaužo pagrindinės mokyklos mokiniai, trečiąją vietą iškovojo Veiverių T. Žilinsko gimnazijos komanda. Regatos dalyviai ne tik varžėsi, bet ir vaišinosi koše su arbata, klausėsi Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinių koncerto.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir šakočiais.

 

Dalia Šklėriūtė,

„Žiburio“ gimnazijos kūno kultūros mokytoja

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close