Spalio 8 d. „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena „Mūsų Ruduo“.

Pirmame, antrame aukšte buvo parengta paroda, kurioje eksponuoti priešmokyklinės grupės, pradinių klasių mokinių, jų tėvelių, mokytojų originaliai pagaminti darbai iš sodo, daržo ir miško gėrybių. Į darbelius sudėjome visus savo gebėjimus ir dalelę širdies.

Mokyklos antrame aukšte vyko ir gyvūnėlių paroda. Joje dalyvavo pradinių klasių mokiniai, kurie turi augintinius.

Vėliau aktų salėje mokiniams vyko netradicinė pamoka „Mūsų Ruduo“. Pamoka prasidėjo nuotaikingomis dainelėmis. Buvo menamos mįslės, vaikai žaidė žaidimą „Lietus“. Taip pat prisiminėme tradiciją, kaip ilgais, lietingais rudens vakarais žmonės labai mėgdavo sekti pasakas. Kartu su mokiniais sekėme pasaką „Avižėlė ir Rugelis“.

Smagu, kad parodoje „Mūsų Ruduo” apsilankė ne tik mūsų mokyklos mokiniai, tėveliai, mokytojai, bet sulaukėme ir svečių iš lopšelio-darželio „Pasaka“, lopšelio-darželio „Saulutė“ bei specialiojo ugdymo skyriaus.

Paroda mokyklos koridoriuose šurmuliavo keletą valandų. Džiugiai nusiteikę, kupini įspūdžių mokiniai išsiskirstė į namus.

Neringa Matuizienė,

„Revuonos“ pagrindinės mokykos

1a klasės mokytoja

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close