Sporto diena “Sportuok – stiprink sveikatą!”

Šiltą rudens dieną Šilavoto pagrindinės mokyklos Klebiškio pradinio ugdymo skyriuje vyko sporto diena „Sportuok – stiprink sveikatą!”. Siekiant, kad vaikai kuo ilgiau laiko praleistų gryname ore, sportuotų, lavintų vikrumą ir ištvermę, spalio 9 d. pradinių klasių mokytojai: D. Žiobienė, R. Marcinkevičienė, S. Arlauskienė, organizavo netradicinio ugdymo dieną, skirtą aktyviam judėjimui.

Nuo pat ankstyvo ryto prasidėjo smagus darbas. Mokiniai surengė piešinių parodą, kur vaizdavo savo mėgstamiausią sporto šaką. Pirma vieta skirta krepšiniui. Galbūt tai įtakojo naujai įrengta krepšinio aikštelė mokyklos stadione. Dar nupiešė bėgimo sportą, smiginį, futbolą… Šiek tiek įdienojus, visi susirikiavo mokyklos stadione. Sportininkus pasveikino ir kuo geresnių rezultatų palinkėjo skyriaus vedėjas J.Kirkliauskas. Prasidėjo rungtys: visi varžėsi 1000 m. ir 30 m. bėgime, o pasiskirstę komandomis žaidė kvadratą. Komandos ir greičiausieji bėgikai buvo apdovanoti naudingais prizais.

Dieną lydėjo puiki nuotaika ir geras oras, o pro debesis vis besišypsanti saulutė suteikė daugiau energijos. Vaikai visą laiką praleido lauke sportavo, žaidė judriuosius žaidimus. Visi išsiskirstė patenkinti, norintys visa tai pakartoti.

 

Pradinių klasių vyr. mokytoja

Danguolė Žiobienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close