Partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ frakcijos Prienų rajono savivaldybės taryboje informacija

2013 m. rugpjūčio 29 d. Prienų rajono savivaldybės taryboje įregistruota partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ frakcija. Ją sudaro keturi tarybos nariai: Arvydas Bijaminas, Loreta Jakinevičienė, Kastytis Tarasevičius, Cezaras Pacevičius. Seniūnė – Loreta Jakinevičienė. Frakcija pasirinko opozicinės veiklos kryptį.

 

2013 m. rugsėjo 26 d. Prienų rajono savivaldybės tarybos posėdyje apsvarstyta 30 klausimų. Prienų rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos pirmininke patvirtinta frakcijos seniūnė Loreta Jakinevičienė, Kontrolės komiteto nariu tapo Kastytis Tarasevičius.

Frakcija pritarė 24 sprendimo projektams, nepritarė 6.

Frakcija nepritarė sprendimo projektams: ,,Dėl 2013 metų savivaldybės biudžeto patikslinimo“, ,,Dėl viešosios įstaigos Prienų sporto ir pramogų arenos organizuojamų sporto, meno, kultūros renginių bilietų kainų ir teikiamų paslaugų įkainių patvirtinimo“, ,,Dėl viešosios įstaigos Prienų sporto ir pramogų arenos didžiausio leistino pareigybių skaičiaus patvirtinimo“, ,,Dėl Prienų rajono savivaldybės tarybos 2012 m. vasario 9 d. sprendimo Nr. T3-28 „Dėl Prienų rajono savivaldybės mokyklų tinklo pertvarkos 2012-2015 m. bendrojo plano patvirtinimo“ pakeitimo“, ,,Dėl tarnybinių atlyginimų priedų nustatymo švietimo įstaigų vadovams“, ,,Dėl Prienų rajono savivaldybės tarybos 2012 m. spalio 25 d. sprendimo Nr. T3-243 „Dėl pritarimo projektui „Vaikų dienos centro įkūrimas Veiverių miestelyje“ ir jį keitusio sprendimo pripažinimo netekusiais galios“.

Esminiai kai kurių sprendimo projektų nepritarimo argumentai: VŠĮ Prienų sporto ir pramogų arena turi siekti parduoti kuo daugiau paslaugų, todėl frakcijos daugumos nuomone, visi paslaugų gavėjai privalo mokėti nuomos mokestį (tarp jų ir Prienų krepšinio komandos klubas

„TonyBet“). Taip pat frakcijos nariai mano, kad VŠĮ Prienų sporto ir pramogų arenoje pakanka 4,5 etato, kuriuos 2012 m. spalio 25 d. Tarybos sprendimu patvirtino steigėjas. Didinti etatus, esant komplikuotam savivaldybės biudžetui, neracionalu.

Frakcijos nariai nepritarė, kad Prienų ,,Revuonos“ pagrindinėje mokykloje būtų komplektuojama tik viena 5 klasė. Frakcijos nariai teigia, kad valdančioji dauguma turėjo atsižvelgti į mokyklos bendruomenės, tėvų nuomonę, Švietimo ir mokslo ministerijos raštą, kuriame konstatuojama, jog sprendimas, kuris buvo priimtas praėjusiame Tarybos posėdyje dėl 5 klasių komplektų šioje mokykloje, yra neteisėtas.

Frakcijos nariai pasisakė ir prieš projekto „Vaikų dienos centro įkūrimas Veiverių miestelyje“

sustabdymą, nes šiam projektui pritarta Prienų rajono savivaldybės, Kauno apskrities regiono tarybose. Taip pat liepos mėnesį pasirašyta finansavimo sutartis, pagal kurią vaikų dienos centro įkūrimui iš europinių fondų skirta per 770 tūkst. Lt. Siūlyta atsižvelgti į tai, kad šiuos pinigus Prienų rajono savivaldybė turės grąžinti. Veiverių seniūnija viena iš didžiausių Prienų rajone, labiausiai nutolusi nuo rajono centro, ir socialinių paslaugų plėtra ypatingai svarbi šiam regionui. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į Veiverių seniūnijos bendruomenių prašymą išsaugoti šį projektą Veiveriuose.

                                                                Frakcijos ,,Tvarka ir teisingumas“

Prienų rajono savivaldybės taryboje seniūnė Jakinevičienė

Priėmimo valandos:

LR Seimo narys Vytautas Kamblevičius Pirmadienis 14.00-18.00 8 698 42162
LR Seimo nario Vytauto Kamblevičiaus padėjėjas-sekretorius Pirmadienis – trečiadienis 9.00-16.00

Antradienis – ketvirtadieniais 9.00-12.00

 

8 612 01383

 

Partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ Prienų rajono savivaldybės taryboje frakcijos seniūnė Loreta Jakinevičienė Antradienis 14.00-18.00

 

8 655 59673
Adresas Kauno g. 2,

Partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ patalpos

(II a.)

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close